Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma ve Görme (ÇÖZÜLDÜ) 2023

Başkaları tarafından gönderilen mesajları okuyabilir miyiz? son yıllarda gündemde olan bir konudur. Bazı durumlarda whatsapp mesajlarını görüntülemeniz gerekebilir. Eşinizin sizi başka biriyle aldattığından şüpheleniyor olabilirsiniz ya da çocuğunuz okulda aniden içine kapanmış ve sorunlar yaşamaya başlamış olabilir. Whatsapp mesajlarını okuyarak bu sorulara ve diğerlerine kesin cevaplar bulabilirsiniz.

Başkalarına olan güvenimiz farklı zamanlarda sarsılabilir. Depresyona girebilir veya huzurunuzu kaybedebilirsiniz. Herkesin huzurlu, stressiz bir yaşam tarzına ihtiyacı vardır. Bunu yapmak için bu şüpheleri silmelisiniz. Bu durumdaki birçok kişi şüphelendiği kişinin gönderdiği Whatsapp mesajlarını kontrol etmek isteyecektir. Bir başkasının Whatsapp konuşmasını dinlemek mümkün mü?

Birçok kişi, cihazına dokunmak zorunda kalmadan başka birinin mesajlarına erişebilecekleri bir yol bulmak ister. Bu makalede başka bir kişinin Whatsapp mesajına erişmenin bazı yollarını tartışacağız.

Başka Bir Kişinin Whatsapp Mesajları Nasıl Okunur

Whatsapp’ın dünya çapında 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı var. Başka bir kişinin whatsapp konuşmalarına erişmek isteyen birçok kişi “Başkasının whatsapp’ına nasıl girilir?” sorusunu soruyor. “Başkasının whatsapp’taki konuşmalarını nasıl dinleyebilirim? “Başka bir kişinin whatsapp mesajlarını nasıl okuyabilirim? Bir WhatsApp Hesabı nasıl çalınır? “WhatsApp hesabına nasıl girilir?””.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için internette bulunan casus yazılımların çoğu güvenilmezdir, bu yüzden size bunu daha güvenilir bir şekilde nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağım.

eyezy 1

EyeZy ebeveyn kontrolü uygulaması mesajları okumanızı sağlar

EyeZy Bu uygulama aileleri korumaya öncelik verir. Bu uygulama, hangi telefonu kullandıklarına bakmaksızın aile üyelerinizin mesajlarının yanı sıra dosyalarını ve resimlerini okumanıza olanak tanır. EyeZy, aile üyelerinizi sürekli izlemek zorunda kalmadan izlemenizi sağlar. Yapay zekası, yanlış bir şey yaptıklarında sizi uyaracaktır.

EyeZy, WhatsApp ve Telegram gibi birçok popüler mesajlaşma uygulamasını izlemenizi sağlar. Ayrıca gelen telefon aramalarının, silinen mesajların ve telefon defterinizde listelenen kişilerin ekran kayıtlarını da kaydeder.

EyeZy sizi görünmez yapabilir ve aile üyelerinin faaliyetlerini gizli bir şekilde takip edebilirsiniz. EyeZy’nin teknolojisi, verilerinizin bir banka düzeyinde şifreleme ile korunmasını sağlar. Bu, kişisel verilerinizin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

EyeZy, aile üyelerini takip etmek için kullandığınız sürece size herhangi bir yasal sorun çıkarmayacaktır. Bu siber zorbalık çağında, 18 yaşından küçük çocukları olan ailelerin, çocuklarının güvende olduklarından emin olmak için ne yaptıklarını bilmeleri önemlidir. Bu, çocuklarınızın sizinle paylaşmaktan korktukları şeyler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Whatsapp’ta silinen mesajlar nasıl geri alınır ve görülür

EyeZy’yi nasıl kullanırım?

İstediğiniz planı seçin, EyeZy ile bir hesap oluşturun ve kayıt olun. Kolay kurulum yardımı ile uygulamayı kolayca yükleyebilirsiniz. Takıldığınız noktalarda 7/24 aktif destek alabilirsiniz. Kayıt ve kurulumdan sonra EyeZy aracılığıyla sevdiğiniz kişilerle ilgili tüm şüpheleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Google Drive’daki Mesajları Okuyun

Mesajları geri okumanın en etkili yollarından biri whastapp görüşmesi kullanmaktır. Bir başkasının whastapp konuşmaları otomatik olarak yedeklenir ve düzenli aralıklarla belirttiğiniz e-postaya gönderilir. Günlük, haftalık ya da aylık yedekleme isterseniz konuşma detaylarını Google Drive hesabınıza kopyalamayı seçebilirsiniz.

Whastapp ayarlarına girin ve Chat Backup bölümüne tıklamayın. Yedeklerin gönderileceği e posta adresi istenecektir. Sohbet yedeği e-posta gönderilen hesabın Google Drive’ına kaydedilir.

Başkasının Whatsapp mesajlarını görüntülemek için google drive hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Gmail hesabınızı kullanarak Google Drive hesabına giriş yaparsanız, başkasının yedeklerini telefonunuza yükleyerek görüntüleyebilirsiniz.

Google Drive başkalarının mesajlarını okumanızı sağlar;

 • Bir telefonun whatsapp uygulamasının ayarlar bölümüne giriş yaparak mesajlarını okuyabilirsiniz.
 • Ayarlar’dan Sohbet > Sohbet yedeklemesi’ne gidin
 • Gogole DrIve Yedekleme bölümünü Sohbet yedekleme sayfasında bulabilirsiniz.
 • Yedekleme genellikle kapalıdır, bu nedenle sıklığı haftalık veya günlük olarak değiştirebilirsiniz.
 • Sohbet yedeklerini gmail hesabınıza gönderin
 • Artık günlük ve haftalık yedeklemeleri belirtilen telefonunuza alabilirsiniz.

WhatsApp’ta bir başkasının mesajlarını okumak için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bu videoyu izleyebilirsiniz.

QR kodları nasıl taranır ve başka bir kişinin Whastapp mesajı nasıl okunur

Bir mesajı anında okumak için QR kodunu da tarayabilirsiniz. Bilgisayarınızın veya telefonunuzun tarayıcısından web.whatsapp.com web sitesine girin ve QR kodunu tarayın.

Bilgisayarınızdan whastapp web sitesine girdikten sonra konuşmayı dinlemek istediğiniz kişinin telefonundaki QR kod taranır.

Whatsapp mesaj okuma;

 • Web.whatsapp.com adresine giriş yapmak için bilgisayarınızı veya akıllı telefonunuzu kullanın
 • Mesajları okumak istediğiniz telefonun Whatsapp uygulamasına giriş yapın.
 • Sağ taraftaki üç noktaya veya ayarlar bağlantısına tıklayın.
 • Açılan sayfada WhatsApp Web Bağlantısına tıklayın
 • Bir telefonu, ekranındaki QR kodunu tarayarak takip edebilirsiniz.
 • Artık QR kodu kullanarak başkalarının mesajlarını ve yazışmalarını okuyabilirsiniz.

Yöntem hakkında sorularınız varsa bu videoyu izleyebilirsiniz.

Whasapp’ta başkasının mesajları nasıl okunur?

Whatsapp’ta başkalarının mesajlarını bir kod veya program olmadan okumak mümkündür. Yazılım kullanarak başkasının mesajlarını okumak genellikle önerilen bir yöntem değildir.

Başkalarının Whatsapp mesajları ücretsiz okunabilir

İnternette her türlü soruna çözüm bulabilirsiniz. Birinin Whatsapp konuşmasını dinlemenin birçok yolu vardır. Bunlardan biri de web sitelerini kullanmaktır. Bu web sitelerini kullanmak için Whatsapp mesajını görüntülemek istediğiniz kişinin telefon numarasını girmeniz gerekir. Sonuçları sadece birkaç dakika içinde alacaksınız. Bu yöntemi yalnızca arkadaşlarınızı gözetlemek veya bir şaka yapmak istiyorsanız kullanabilirsiniz. Tüm gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyorsanız, bu kullanılacak en iyi yöntem olmayabilir.

Whatsapp’a girdiğinizde mesaj yok (ÇÖZÜLDÜ).

Spoofing yöntemi

Kullanımı zor bir yöntemdir ve bazı teknik beceriler gerektirir. Bu yöntemi kullanmak için cihazın MAC’ine ihtiyacınız olacaktır. Whatsapp, aynı Mac Adresini farklı cihazlarda kullanabileceğiniz bir alan sağlar. Bilgiye erişmek için;

Android telefonlardan: “Ayarlar <telefon hakkında<durumu kontrol et< wi-fi MAC adresi

İphone telefonlardan: Ayarlar< genel< hakkında< wi-fi adresi.

TruthSpy Uygulaması

Bu uygulama, herhangi bir ekstra çabaya ihtiyaç duymadan veya bir boşluk aramadan birinin Whatsapp konuşmasını dinlemenizi sağlayacaktır. Bu uygulama size izin verecektir;

Whatsapp diğer kullanıcıların konuşmalarını görüntülemenizi sağlar.

Whatsapp’ta sohbet ettiğiniz kişinin iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Bir konuşmanın saatini, gününü ve süresini görebilirsiniz.

TruthSpy’ın uygulaması diğer yöntemlerden daha güvenli ve daha verimlidir.

başkasına ait whatsapp mesajlarını okumak

Kod 2023 olmadan Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuyun

Birçok kişi WhatsApp’ta başka bir kişinin mesajlarını kod olmadan nasıl okuyacağını merak ediyor. Birçok site başka bir kişinin mesajlarını kodsuz okuyabileceğinizi iddia ediyor. Uygulamalar aracılığıyla başkasının kısa mesajlarını kodsuz görmek mümkün değildir. Bu tür programların bazı kullanıcıları iyi çalışmadıklarını iddia ediyor.

Başkasının WhatsApp yazışmaları nasıl okunur

Yukarıda verdiğim yöntemleri kullanarak whatsapp konuşmalarını okuyabilirsiniz. Başka bir kişinin WhatsApp yazışmalarını okuyarak yasaları çiğniyorsunuz.

Başka Bir Kişinin Whatsapp Mesajlarını Okurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Başka bir kişinin WhatsApp mesajlarını gizlice okumak yasa dışıdır. Başka bir kişinin Whatsapp konuşmasını gizlice okumak için verdiğim yöntemleri kullanabilirsiniz.
 2. Whatsapp web kullandığınızda gizli pencereyi kullanarak tarayıcıyı açın. Bilgisayarınızın geçmişinde bir iz bırakamayacaksınız.
 3. Bu süre zarfında Whatsapp kullanmamanız daha iyi olur. Gece veya çalışırken girin.
 4. Karşı taraf QR kodunu tarattığınızda tanıyabilecektir. İşiniz bittikten sonra WhatsApp web’den çıkış yapmanız ve oturumu kapatmanız gerekecektir.

Bu yazımda sorunuza cevap vermeye çalıştım. Başkasının Whatsapp mesajları nasıl okunur. Başka bir kişinin Whatsapp mesajlarını gizlice okumak için hangi yöntemleri kullanıyorsunuz. Lütfen yorum kısmında bizimle paylaşın.

Telegram, Whatsapp ve SMS’te Sahte Numaralar

EyeZyEbeveyn Kontrolü uygulaması ne anlama geliyor?

Bu sistem aile üyelerini korumaya öncelik verir ve sizi görünmez ve takip edilmesi kolay hale getirir.

Başkasının Whatsapp mesajlarını okumak suç mudur?

Yasal olarak, başkasının Whatsapp mesajlarını okumak yasadışıdır.

Whatsapp okundu bilgisi nasıl kapatılır?

Gizlilik ayarlarından kapatılabilir.

Makaleyi değerlendirebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *