Bimcell Hat Kampanyaları Tarife ve Fiyatları 2023

Mobil sektördeki fiyat artışları nedeniyle yeni hatların fiyatı da arttı. Bimcell’den de bahsetmiştik. Diğer operatörler ile rakip ve herkes için uygun fiyatlı tarifeler sunuyor. Bimcell’in kullanıcılarına ya da Bimcell’e geçmek isteyenlere özel teklifleri ve kampanyaları var. Bimcell, hattını taşıyanlara ücretsiz SMS, internet ve dakika sunuyor. Bimcell’in yeni hat kampanyasından bimcell’e geçerek yararlanılabilir.

Tek bir dosya yükleyerek ücretsiz hediye kazanabilir veya hattınızı bimcelle taşıyarak birçok avantaj sunan bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat: Nasıl Alınır? Bimcelle – Bimcelle’e Taşınma

Bimcell’i nereden satın alabilirim? Bu, hattını Bimcell’e taşımak isteyen kişiler tarafından en sık sorulan sorulardan biridir. Bimcell’e nasıl üye olabilirim? Bimcell SIM kartını nereden satın alabilirim? Bakiye yüklemenin en iyi yolu nedir?

Herhangi bir Bim mağazasına gidip kimliğinizi göstererek yeni veya yükseltilmiş bir hat alabilirsiniz. Hesabınıza kontör yüklemek veya kredi eklemek için herhangi bir bim mağazasından yapabilirsiniz. İşlemlerinizi (444) 4551 ve bimcell.com.tr kanallarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell Yeni Hat Taşıma Kampanyası

BİMcell abonelerine özel avantaj! HEDİYE: 500 SMS ve 1GB İnternet En az 25 TL yükleyen herkese tüm yurt içi hatlar ücretsiz!

Yeni Bimcell hattı alan aboneler özel bir hediye kazanacak. 250 dakika, 250 SMS veya 4 GB mobil internetin keyfini 30 gün boyunca çıkarabilirsiniz. Hattınızı aktive ettikten sonraki 30 gün içinde BIMCELL yazıp 4551’e BIMCELL Bonus gönderebilirsiniz.

Bimcell bonusunuzu yüklemek için mesaj bölümünüzden BIMCELL BONUS yazıp gönderebilirsiniz. 250 Dakika, 250 SMS, 4 GB Bir ay boyunca kullanabileceğiniz hattınız. Kampanya hakkında detaylı bilgi için 444 4551 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bimcell İnternet Paketi 20 GB

Bimcell, interneti çok kullanmak isteyenler için 20GB internet paketi sunuyor. Bu paket sadece haftalık olarak sunulmaktadır. 20 TL karşılığında bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 20 GB internet paketini almak için SMS göndererek, BİMcell.com.tr’de Online İşlemler’deki ilgili menüden, Mobil online uygulama (MOİM) üzerinden veya BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak ilgili paket için talepte bulunabilirsiniz.

Faturasız hat fiyatları (GÜNCEL Fiyatlar)

Bimcell İnternet Kampanyası: 1 GB ücretsiz

Bimcell, her ay 25 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılarına 500 SMS ve 1 GB internet sunuyor. Bu aylık kampanyadan 2023 yılına kadar faydalanabilirsiniz.

Bimcell Bedava 5GB İnternet Kampanyası

Bimcell’in bedava internet kampanyası 2023, 40 TL üzeri yükleme yapan herkese 5 GB internet ve 500 bedava SMS sunacak.

Bimcell Yeni Hat 2023 Ücreti: Ne kadar?

Lütfen bimcell telefon hattı fiyatını veya bimcell ücreti olup olmadığını bildirin. Bimcell faturasız hatlar için sim kartlar kampanya ücreti üzerinden ücretlendirilmektedir.

Faturasız bir telefon hattının 2023 yılındaki bedeli 350 TL’dir. Bimcell’in faturasız hattı sadece 350 TL’ye 9GB internet alanı, 300 dakika ve 300 mesaj hattı ile birlikte gelecek.

Yeni bir Bimcell Faturasız Kart aldığınızda 9GB İnternet, 3000 Dakika ve her yöne 300 SMS kazanacaksınız.

Bimcell Yeni Hat Kampanyası

Bu kampanya sadece Bimcell yeni hat alımlarında geçerlidir. Bu promosyondan yararlanmak için yeni Bimcell hattı aldığınız ilk ay BIMCELL BONUS yazıp 4551’e göndermeniz gerekmektedir. Hoş geldin kampanyası size 9GB internet, 300 mesaj ve her yöne 300 dakika kazandıracaktır.

Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktiflendikten sonra 30 gün içinde BIMCELL Bonus’u 4551’e gönderebilirsiniz!

Yeni bir hat açmak için kaç gün gerekir?

Bimcell ne kadar süreyle açık? Bu, satın almayı düşünen insanların sahip olduğu sorulardan biridir. Hat genellikle 48 saat boyunca aktiftir ancak altı güne kadar uzatılabilir.

Bimcell hattı için nereye başvurabilirim?

Bimcell için herhangi bir BİM mağazasından başvuru yapılabilir.

Bimcell Hat – Fiyatı ne kadar?

Bimcell 350 TL karşılığında kullanılabilir.

Numara taşıma işlemi kaç gün sürer?

Ortalama süre 3-4 gündür.

Bu makaleyi değerlendirmek ister misiniz?

İlgili Mesajlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *