Ön Ödemeli Hat Fiyatları (GÜNCEL FİYATLAR) Haziran 2023

FaturasızHat Fiyatları Mobil sektördeki fiyat artışları da genel olmuştur. Faturalı ve faturasız hat fiyatları da son dönemdeki fiyat artışları ile çeşitlilik gösterdi. Ülkemizde aktif olarak hizmet veren Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturasız hat fiyatlarını sizler için araştırdık. Farklı fiyat seviyelerinde satılan kontörlü hatların fiyatlarını karşılaştırarak bir simin ne kadar ettiğini öğrenebilirsiniz.

Faturasız hatlar ülkemizde o kadar popüler değildir. Herhangi bir operatöre başvurarak ve kimliğinizi ibraz ederek kontörlü hat alabilirsiniz. Yüksek faturalar ödemek istemeyenler ya da harcamalarından haberdar olmak isteyenler için tercih edilen bir seçenektir.

Bu yazımda sizlere Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kontörlü hat fiyatları ne kadar, en uygun sim kart fiyatları neler gibi konularda bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell İkinci El Telefonlar: Alım ve Satım

2023 için Ön Ödemeli Hat Ücretleri

2023 yılında faturasız hatların ücretleri liste fiyatlarına göre bölgesel olarak farklılık gösterebilir. Faturasız hat seçerken hoş geldin kampanyasına dahil olan sim kartları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Faturasız hat ile birlikte gelen ücretsiz TL, ücretsiz internet ve diğer avantajlar sayesinde faturasız hat cazip fiyatlı olacaktır.

Sizlere güncel Turkcell, Voadafone, Türk Telekom ve Bimcell hat fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Bimcell fiyatları özellikle son yıllarda daha uygun hale geldi. Ayrıca hattınıza yüklediğiniz hediyeler ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni hat ne zaman açılır? Kaç gün aktif olur?

Turkcell Faturasız hat fiyatları

Turkcell Faturasız Hat Ücreti Bölgesel fiyat değişikliklerine tabi olan Turkcell hat fiyatları 450 – 500 TL arasında satılmaktadır. Bölgesel fiyat değişikliğine tabi olan Turkcell fiyatları 450 – 500TL’den satılmaktadır.

Turkcell Faturasız hat fiyatları 2023

Vodafone Faturasız Tarifeler

2023 yılında bir Vodafone bayisinden Vodafone Faturasız hat satın almak isterseniz, sim kartın ortalama maliyeti 490 TL olacaktır. Vodafone mağazaları kendi fiyatlarını belirlediği için sim kart fiyatı değişiklik gösterebilir.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2023

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları

Türk Telekom faturasız hat fiyatı 190TL’den satışa sunulmuştur. Yeni sim kart alımlarında ilk ay hoşgeldin hediyesi olarak hattınıza ücretsiz konuşma paketi ve ücretsiz internet yükleyen Türk Telekom mağazalarından kimliğinizle birlikte sim kartınızı hemen satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2023

Bimcell Hat 2023 Ne Kadar?

Soruyu CevaplaBimcellhattı – ne kadartutuyor2023 yılında Bimcell fiyatı 350 TL’dir. Hoş geldin hediyesi olarak bimcell hattı için 150 TL ön ödemeli ücreti ödedikten sonra 9 GB internet, 300 SMS ve 300 dakika kazanacağız.

Bimcell Hat Fiyatı 2023

Bu yazımda sizlere faturasız hatların güncel fiyatlarını sunmaya çalıştım. Lütfen sorularınızı yorum bölümünde sormaktan çekinmeyin.

Yeni hattımı ne zaman aktive edebilirim?

Maksimum 24 saat içerisinde satın alınan yeni hat aktif hale gelir.

Hat taşıma işlemi ne kadar sürer?

Yasal olarak hat taşıma işlemi 4 güne kadar sürebilir.

Vodafone dakika başına konuşma ücreti nedir?

Bu makaleyi değerlendirmek ister misiniz?

İlgili Mesajlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *