Instagram Gizli Profil ve Kapalı Hesap Nasıl Görülür (Kolay Yöntem) 2023

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, birçok kişi tarafından kullanılıyor. Instagram ile ilgili birçok özellik kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da bir kullanıcı hesabını ve profilini gizlediğinde maalesef o profile ait fotoğrafları ve gönderileri göremiyoruz.

Profili gizli olan bir hesabın fotoğraflarını, videolarını, hikayelerini ya da diğer paylaşımlarını görebilmek için bu hesapların arkadaş listemizde olması gerekiyor.

Aslında arkadaş listemizde olmasalar bile eski sevgilimizin ya da ayrıldığımız arkadaşlarımızın son fotoğraflarını görmemizin bir yolu var.

Bir takım uygulamalar sayesinde gizli profillerin paylaşımlarını ve hikayelerini görüntüleyebiliyoruz.

Günümüzde pek çok kişi bu uygulamalar sayesinde eski sevgililerinin profillerini ya da merak ettikleri gizli hesapları detaylı bir şekilde inceleyebiliyor.

Eğer eski sevgiliniz bu uygulamalardan birini kullanıyorsa belirtmek isteriz ki profiliniz gizli olsa bile dilediği gibi profilinize göz atabilir, hatta son paylaştığınız fotoğraf ve videoları indirip telefonuna kaydedebilir!

Gizli hesapları görüntüleyebilmenin yanı sıra, bu uygulamalar hesabınızı en son kimin ziyaret ettiğini öğrenmenizi de mümkün kılıyor.

Yani eski erkek arkadaşınızın profilinizi görüntüleyip görüntülemediğini bu programlar sayesinde öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Instagram gizli profil ve hesap nasıl görülür sorusunun cevabını vereceğiz

Instagram’da Beni Kimin Engellediğini Nasıl Görebilirim?

Instagram’da Gizli Hesapları Görme Uygulaması

Günümüzde bir takım uygulamalar sayesinde Instagram’da merak ettiğimiz ancak gizli oldukları için profil bilgilerini ve paylaşımlarını görüntüleyemediğimiz hesapları görüntüleyebiliyoruz.

Akıllı telefonlarınıza ya da bilgisayarınıza indirebileceğiniz bu programlar sayesinde gizli hesapların paylaşımlarına ve hatta hikayesine ulaşabiliyorsunuz.

Ancak bu uygulamaların bazıları ücretli olarak sunuluyor. Yani gizli hesapları görebilmek için bir miktar ödeme yapmanız gerekiyor.

Bu uygulamaları kredi kartı bilgilerinizi kullanarak kolayca satın alabilirsiniz.

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Sitesi

Instagram’da gizli hesapları görüntülemenizi sağlayan ve en çok indirilen bu uygulamaları şu şekilde sıralayabiliriz:

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde gizli hesapları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama kolay kullanımı ile de dikkat çekiyor.

Uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra arama kutusuna görüntülemek istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını yazmanız yeterli.

Gizli hesabın hikayesini görmek için ise Hikayeler butonuna tıklamanız gerekiyor.

Lili uygulaması; size istediğiniz hesapların paylaşımlarını ve hikayelerini görüntüleme şansı sunmasının yanı sıra paylaşımları ve hikayeleri cihazınıza indirme fırsatı da veriyor.

Yani eski erkek arkadaşınızın hesabında paylaştığı yeni bir fotoğrafı bu uygulama ile akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Arkadaş listenizde olmayan ya da arkadaşlık isteğinizi kabul etmeyen hesapların profilini ve hesabını görüntülemenizi sağlayan bir diğer program olan Postgero’yu indirdiğinizde ise gizli hesapların paylaşımlarını ve hikayelerini telefon, bilgisayar ya da tabletlerinize indirip kaydedebiliyorsunuz.

Eskiden bu program Google Play Store ya da Apple Store’dan da indirilebiliyordu.

Ancak günümüzde Google Play Store ya da Apple Store’dan indirilemediği için internetten arama yapmanız ve uygulamanın APK sürümünü kullanmanız gerekiyor.

Uygulama sayesinde gün içerisinde en fazla 4 kişinin gizli hesaplarını görüntüleyebiliyorsunuz. Yani uygulama size stalklayabileceğiniz hesap konusunda bir sınır getiriyor.

4’ten fazla gizli hesabı stalklamak istediğinizde başka bir Instagram hesabını kullanabiliyorsunuz.

Bir hesap ile en fazla 4 gizli hesabı görebiliyorsunuz.

Instagram’da kapalı hesapları görmek için hem IOS hem de Android cihazlar için kullanabileceğiniz bir diğer uygulama olan Ghosty’yi indirip kurduktan sonra Büyüteç simgesine tıklamanız ve görüntülemek istediğiniz kullanıcı adını buraya yazmanız gerekiyor.

Kullanımı oldukça basit olan bu uygulama için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Uygulama sayesinde takip etmediğiniz ve arkadaş listenizde olmayan tüm gizli hesaplara ulaşabiliyorsunuz.

Aynı zamanda gizli hesapların kimleri takip ettiğini ve hangi hesaplar tarafından takip edildiğini de görebilirsiniz.

instagram'a gelen son özellikler | girişim haberleri

Instagram Gizli Hesap Görüntüleme Uygulaması

Instagram’da gizli hesapları görme uygulamaları ile başkasının Instagram hesabını görebilirsiniz. İşte Instagram gizli hesapları görme uygulamaları.

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonlarınıza indirebileceğiniz BestWhozi uygulaması ücretli uygulamalar arasında yer alıyor.

Uygulama sayesinde daha önce Instagram’da sizi takip eden ancak takip etmeyi bırakan hesapları da görebiliyorsunuz.

BestWhozi uygulamasının fiyatı hangi özelliklerden yararlanmak istediğinize bağlı olarak değişiyor.

Örneğin hikaye görüntüleme paketine abone olursanız aylık 29,99 TL ödemeniz gerekiyor.

Hikaye görüntüleme paketini haftalık olarak satın almak isterseniz 10,99 TL ödemeniz gerekiyor.

Profil görüntüleme paketine ise aylık 39,99 TL ve haftalık 12,99 TL’ye abone olabilirsiniz.

Yani pakete aylık abone olduğunuzda indirimli fiyatlardan da yararlanabiliyorsunuz.

Akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz Ghostegro uygulaması sayesinde gizli hesapların profillerini, hikayelerini ve paylaşımlarını görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini, yani profil fotoğraflarınızı kimlerin görüntülediğini de öğrenebilirsiniz.

Diğer uygulamalarda olduğu gibi gizli hesapların paylaşımlarını da telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Uygulama Google Play Store’dan hızlı bir şekilde indirilebiliyor.

Google Play Store’dan indirebileceğiniz bir diğer Instagram gizli hesap ve profil görüntüleme uygulaması olan Zoomie, IGTV videoları da dahil olmak üzere gizli hesaplar tarafından paylaşılan tüm videoları görüntülemenizi sağlıyor.

Uygulamada yer alan profil fotoğrafı yakınlaştırıcı sayesinde istediğiniz hesabın profil fotoğrafını da büyütebiliyorsunuz.

Listemizin son sırasında ise Instagram’daki gizli profilleri görüntülemek, bu profillerin hikayelerini görüntülemek, bu profillerin yaptığı paylaşımları kimlerin beğendiğini görmek ve paylaşımlara gelen yorumları okumak için kullanabileceğiniz Scout var.

Uygulamayı APK olarak akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Bu uygulamayı Instagram’daki hesapların profil fotoğraflarını büyütmek için de kullanabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın Nasıl Açılır, Kaydedilir ve İzlenir?

Instagram’da Kapalı Hesapları Ücretsiz Görme

Bonus: Eski sevgiliniz arkadaşlık isteğinizi kabul etmezse, bu nedenle fotoğraflarını göremiyorsanız, yeni bir Instagram hesabı açabilir ve yeni hesabınızdan onlara arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

Günümüzde birçok kişi moda, yemek tarifleri, güzellik, makyaj, futbol, otomobil gibi farklı içeriklere sahip Instagram sayfalarını takip ediyor. Yani hesapları gizli olan Instagram kullanıcıları bile ilgilerini çeken sayfaları takip ediyor.

Eğer eski sevgilinizin ilgi alanlarını biliyorsanız, onun ilgisini çeken bir konuda paylaşımlar yapabileceğiniz bir Instagram hesabı açabilir, birkaç paylaşım yaptıktan sonra ona istek gönderebilirsiniz.

Örneğin eski kız arkadaşınızın profilini ve paylaşımlarını görmek için yeni bir hesap oluşturduktan sonra hesabınızda moda içerikleri ve fotoğraflar paylaşıp sayfanıza ‘Takip ve istek davetidir’ yazabilirsiniz.

Bu sayede muhtemelen sizi kadın blogger sandığı için hesabınızı takip etmeye başlayan eski kız arkadaşınızın fotoğraflarını, videolarını ve hikayelerini rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Gizli Profil Görüntüleme Uygulamaları Güvenli mi?

Google Play Store ya da Apple Store’dan indirebileceğiniz uygulamaların çoğu güvenilir olsa da söz konusu APK’lar olduğunda tam bir güvenlikten bahsedemiyoruz.

Bu noktada mümkün olduğunca güvenilir sitelerden APK’ları akıllı telefonlarınıza indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Aksi takdirde kişisel bilgilerinizin çalınması ve telefonunuza virüs bulaşması riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Stalklıyorum com Instagram Hesapları

Instagram Hesabı Nasıl Gizlenir?

Instagram kullanıcıları profillerini açık tutmayı tercih ederlerse, profillerinde ve hikayelerinde paylaştıkları tüm fotoğraflar, videolar vb. Instagram’a üye olan diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.

Başka bir deyişle, profilinize ve Instagram bilgilerinize herkes erişebilir.

Başkalarının profilinize, fotoğraflarınıza ve diğer gönderilerinize erişmesini istemiyorsanız, Instagram hesabınızı gizleyebilirsiniz.

Bu durumda profilinizi sadece arkadaş listenizdeki kişiler görüntüleyebilir.

Elbette yukarıdaki yazımızda paylaştığımız uygulamalardan birini kullanan kişilerin profilinize erişebileceğini vurgulamak isteriz!

Instagram hesabınızı nasıl gizleyebileceğinizi yani arkadaş listeniz dışındaki kullanıcılara nasıl kapatabileceğinizi ise şu şekilde açıklayabiliriz:

Android ve IOS Cihazlarda Instagram Hesabı Nasıl Gizlenir

Geçmişte Instagram’ın iOS ve Android cihazlarda kullanımında küçük farklılıklar vardı.

Son güncelleme ile artık bariz farklılıklar ortadan kalktı.

Böylece kullanıcılar Instagram hesaplarını benzer şekillerde kullanabiliyor.

Instagram hesabını gizlemek isteyen kullanıcıların da hesaplarında aynı işlemleri yapması gerekiyor.

Android ya da iPhone cihazınızda hesabınızı gizlemek için öncelikle Instagram’a giriş yapın.

Ardından ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan üç adet altı çizili işarete tıklayın.

Yeni açılan sayfada sırasıyla Ayarlar-Gizlilik seçeneklerine dokunun (Android cihazlarda Ayarlar sayfanın en altındadır)

Gizlilik menüsüne tıkladıktan sonra açılan yeni sayfada Gizli Hesap seçeneğini aktif hale getirin.

Gizli Hesap seçeneği sayesinde Etkileşimler başlığı altında size kimlerin mesaj gönderebileceğini ve başkalarının fotoğraflarınıza yorum yapıp yapamayacağını da belirleyebilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Instagram’da kilitli profili nasıl görebilirim sorusuna cevap vermeye çalıştık ve Instagram’da gizli hesapları görmek için uygulamaları sizlerle paylaştık.

Sizlerde konu ile ilgili tüm soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir; kullanmış olduğunuz ya da kullanmakta olduğunuz Instagram’da kapalı hesapları görmeye yarayan uygulama önerilerinizi siz değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Instagram Hesabı Nasıl Gizlenir?

Uygulamaya girip ayarlardan gizlilik sekmesine tıklayıp gizli hesap sekmesini aktif hale getirmeniz gerekiyor.

Instagram Hesap Doğrulama Talebi Kaç Gün Sürer?

30 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz bir cevap mailinize gelecektir.

Instagram Hesabım Askıya Alındı Yeniden Açılabilir mi?

İtiraz talebi sonrasında uygun görülürse hesap aktif hale getirilecektir.

Yazımızı değerlendirmek ister misiniz?

İlgili Mesajlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *