İsme Göre Numara Bulma ve Arama Ücretsiz (Kolay Yöntem) 2023

Bazen elimizde sadece bir kişinin adı vardır. Artık ilgilendiğiniz birinin telefon numarasını bulmak çok basit. Günümüzün en ilgi çekici konularından biri de isme göre numara arama. Sizlere ülkemiz operatörlerinin sunduğu numara sorgulama hizmetlerini anlatan bir yazı sunduk. Aradığınız kişinin numarasını kolayca öğrenebilirsiniz.

Günümüzde 7 yaşından 70 yaşına kadar herkesin bir cep telefonu var. Teknolojinin ilerlemesi nedeniyle birçok kişi telefonunu elinden düşürmüyor. Telefonlar insanlar tarafından işte, otururken, çalışırken, dinlenirken, seyahat ederken ve hatta yürürken kullanılıyor.

Bilinmeyen numaraları bulmanın birçok yolu vardır. Herhangi bir sebepten dolayı biriyle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Sadece kişinin adını, soyadını ve ikametgahını bilmeniz yeterlidir. Bu şekilde isimden numara arama işlemini çok kolay bir şekilde yapabilir ve istediğiniz kişilerle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Nasıl mı? Gelin birlikte bakalım.

Engellenen numaraya nasıl ulaşırsınız?

İsimden Numara Bulma: 2023

Hakkında daha fazla bilgi edinmenin birçok yolu vardır Aşağıdakilerhakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz: İsme göre sayılar. Bunu yapmak kolaydır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom‘un numaralarını ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Bir kişinin telefon numarasını ismine göre nasıl bulabilirsiniz.

  • Operatör
  • Yasal Çözümler
  • Whatsapp veya diğer uygulamalar
  • Bilinmeyen numaralar Servis için kim aradı?
  • Web siteleri ve sosyal medya hesapları

Yukarıda listelenen yöntemlerle bir telefon numarasını ismine göre kolayca bulabilirsiniz.

Bilinmeyen Numaralar Servisi ile Numara Bulma

Bilinmeyen numaralar servisini aramak, cep telefonu sahiplerinin isimden numarayı öğrenmelerini sağlayacaktır. Bir telefon numarasını isme göre bulmak için numarayı kullanabilirsiniz. Turkcell 11832 ve Vodafone 11842 hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Türk Telekom 11811 Öğrenmek istediğiniz kişinin ismini ve numarasını vererek numaraları öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz cep telefonunuzun arama alanına *100# yazıp bilinmeyen numaralar servisine bağlanabilirsiniz.

Benzer konular: Numaraya Göre İsim Arama

Vodafone Numarasını İsme Göre Bul

Vodafone operatörü de Türk Telekom gibi abonelerine isimden numara bulma hizmeti sunmaktadır. Ancak Vodafone operatörünün isimden numara bulma hizmeti için Türk Telekom gibi bir uygulaması yoktur ve bu hizmet ücretlidir. Bu servis, tanıdığınız birinin Vodafone numarasını bulmanın en iyi yoludur.

Vodafone’un 11842 numaralı hattını arayarak bir kişinin numarasını bulabilirsiniz. Karşı taraftaki temsilciye aradığınız kişinin adını ve soyadını söylemeniz yeterlidir. Vodafone, konuşmanın başından itibaren 118 42’yi aradığınız için sizden ücret alacaktır. Vodafone’un bir isimden numarayı bulma hizmeti halen dakikası 1,25TL olarak ücretlendirilmektedir.

Buna benzer konular: Gizli Numaradan Arayanı Bulma

İsme Göre Turkcell Numara Arama

Turkcell de tıpkı yukarıda bahsettiğimiz Vodafone ve Türk Telekom operatörleri gibi isimden numara sorgulama hizmeti vermektedir. Turkcell operatörü sadece Turkcell müşterilerinin isimlerinden numara sorgulama hizmeti vermektedir (tıpkı Vodafone operatörü gibi). Tıpkı Vodafone operatöründe olduğu gibi Turkcell’in 11832 numaralı hattını çevirmeniz gerekmektedir.

Turkcell’in 11832’si Turkcell abonelerinin ücretini ödediği bir hizmettir. Vodafone gibi operatör de bunu dakika bazında değerlendiriyor. Turkcell, isimden numara sorgulama hizmetini dakikası 1,6TL’den sunmaya devam ediyor. Turkcell’in operatörü aradığınız kişinin numarasının dışarıdan herkes tarafından görülebilir olmasını şart koşuyor. Eğer numarayı arama özelliğiniz yoksa bulmanız mümkün olmayacaktır.

İsimden Türk Telekom Numara Sorgulama

Türk Telekom ülkemizin en köklü şirketlerinden biridir. Aboneleri için birçok hizmet sunmaktadır. Adını veya soyadını bildiğiniz birinin telefon numarasını da öğrenebilirsiniz. Operatörler arasında Türk Telekom’un bu hizmetinin kullanımı çok kolay ve rahattır.

Türk Telekom’un uygulamaları arasında yer alan “Beyaz Sayfalar” uygulaması sayesinde ismini bildiğiniz bir kişinin telefon numarasını kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız kişinin adını, soyadını, ilini ve ilçesini girin. Gerekli alanları uygulamaya girdiğiniz sürece telefon numarasını bulabileceksiniz. 11811 bilinmeyen numaralar servisini ve beyaz sayfalar ile Türk Telekom isimden numara sorgulamayı kullanabilirsiniz.

Burada bilmeniz gereken bir detay var. Aşağıda bu detayın kısa bir açıklaması yer almaktadır. Aradığınız kişinin numarasını sorgulayabiliyor olmanız gerekmektedir. Doğru bilgileri girmiş olsanız bile, bulmak istediğiniz kişinin telefon numarası sorgulamaya açık değilse, sistem numarayı almanıza izin vermeyebilir. Ayrıca Türk Telekom’un Beyaz Sayfalar uygulaması tamamen ücretsizdir.

isimden numara bulma

E-Devletten: İsme Göre Numara Talebi

E-Devlet, daha önce BTK tarafından sağlanan numara sorgulama hizmetini artık sunuyor. Telefon numaralarına ait bilgi gizlilik politikaları mevcut ise numaraya erişim sağlayabilirsiniz. Telefon numarasını almak için E-Devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. E-Devlet’in “Sorgulama” bölümüne “hat Abone sorgulama” yazınız. Daha sonra hatlarınızı isme göre arayabilir ve sisteminizde de görebilirsiniz.

Papara tam olarak nedir? Papara Güvenilir mi? Papara Yasal mı?

11880’i isme veya numaraya göre arayabilirsiniz

Numara arama hizmetini kullanarak, aradığınız kişinin telefon numarasını sadece ismini vererek anında öğrenebilirsiniz. Bir kişinin adını vererek telefon numarasını bulmak için en popüler 11880 hizmetini kullanabilirsiniz. Bu ücretli bir hizmettir.

İsim Numaralarını Ücretsiz İsteyin

Bir telefon numarasını isme göre aramak için mobil uygulamalar ve Kim Aramış servisleri kullanılabilir. Ayrıca ismi kullanarak ücretsiz numara sorgulaması da yapabilirsiniz. İsme göre numara sorgulama için mobil uygulamalar ve web siteleri mevcuttur. Turkcell UpCall Bu uygulamayı kullanmak mümkündür. Truecaller en iyi uygulamalardan biridir. Truecaller, kişi hakkında adından resmine ve tüm bilgilerine kadar her şeyi öğrenmenizi sağlar.

İsme Göre Upcall Numaralarını İste

Turkcell, Upcall Numara Bulma Servisi ile kullanıcılara ayda 500 numarayı ya da isme göre numarayı bulma imkânı sunuyor.

Upcall ücretsiz uygulamasını indirip kullandıktan sonra Upcall uygulamasını kullanarak arayanları doğrudan sorgulamak mümkün.

Telefon rehberinizde olmasa bile kimin aradığını öğrenebilirsiniz. Bir telefon numarasının sahibini, numarayı girerek ve ardından bir isim sorgulaması yaparak arayabilirsiniz.

Ücretsiz Telefon Numarası Nasıl Talep Edilir

Sosyal medya siteleri, isimlerden numaralar için ücretsiz arama yapmanıza olanak tanır. Facebook veya Instagram’da bir kişinin adını aratarak telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Google arama kutusuna bir kişinin adını girerek numarasını bulabilirsiniz.

Turkcell numara bulma servisi nedir?

Turkcell 11832 aranacak numaradır.

Vodafone Numara Bulma Servisi: Kaç numarayı aramalıyız?

Vodafone ile 11842’den iletişime geçebilirsiniz

Bir arama yaparken aynı zamanda telefon numaramı nasıl gizleyebilirim?

Aramak istediğiniz numaradan önce #31# yazın.

Bu makaleyi değerlendirmek ister misiniz?

İlgili Mesajlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *