Sizi Engelleyen Numarayı Nasıl Arayabilirsiniz? 2023

Sizi engelleyen numarayı nasıl ararsınız; Telefonlar artık bir seçenek değil, bir gereklilik. Her gün çok sayıda insanla iletişim kuruyoruz. Ulaşamadığınız kişilerin sizi engelleyip engellemediğini merak ediyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Çoğumuz bir telefon numarasını aradığımızda ya o kişiyle aynı fikirde olmadığımız için ya da başka sebeplerden dolayı ulaşamıyoruz. Bu durumlarda engellenen numaraya nasıl ulaşabilirsiniz?

Gizli (özel) numara nasıl bulunur

Engellenen numarayla nasıl iletişime geçersiniz?

Belirli bir numara tarafından engellenip engellenmediğinizi kontrol edebilirsiniz. Engellendiğinizi onayladıktan sonra, engellenen numarayla nasıl iletişime geçeceğinizle ilgili bölümümüzde açıklanan yöntemi kullanarak engellenen numarayı arayın. Engellenmiş bir numarayla iletişim kurmak için kendi telefonunuzu kullanamayacağınız yaygın bir bilgidir.

Telefon numaranızı açıklamadan kullanabileceğiniz birçok yöntem mevcuttur. Birinin sizi engelleyip engellemediğini nasıl öğrenebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları deneyin:

Aradığınız telefon yalnızca bir kez çalıyor, ardından hemen meşgul çalıyorsa veya aradığınız telefon 24 saat içinde her seferinde çalıyor, ardından sesli mesaja geçiyorsa karşı taraf numaranızı engellemiştir. Karşı taraf sizi engelledi.

Engellenmiş bir numarayı nasıl arayabilirim?

Bu durum da geçici olabilir ve sorunu çözmek için bir noktada sizi engelleyen kişiyle iletişime geçmeniz gerekebilir. Bir Android telefon kullanıyorsanız, önce “Telefon” uygulamasını açmalı ve ardından “Ayarlar > Ek Hizmetler” adımlarını izlemelisiniz. Daha sonra “Giden Numara “yı seçmeli ve Numarayı Gizle Bölümündeki “Numaranızı Gizleyin” düğmesini kullanarak numaranızı gizlemelisiniz.

Eğer bir Apple cep telefonunuz varsa “Ayarlar” ve ardından “Telefon” uygulamasını açmalısınız. “Arayan Kimliğini Göster” düğmesine tıklayarak, bir arama yaptığınızda telefon numaranızı gösteren özelliği devre dışı bırakabilirsiniz. Telefonunuz Android veya iOS sistemine sahip değilse, birkaç alternatif daha var.

Vodafone Gizli Numara Açma & Kapatma

sizi engelleyen numarayı arama nasıl yapılır? | teknobh

Numara Engelleme Arama Programı

Cep telefonunuz bir Akıllı Telefon değilse, engellenen numarayı nasıl arayacağınızı göstereceğiz. Bazı insanlar akıllı telefon kullanmak istemez. Cep telefonunuzu mesajlaşmak veya aramak için bir araç olarak kullandığınızda, ancak sizi engelleyen ve sizinle konuşmak isteyen kişiyle iletişime geçmek istediğinizde, karşı tarafın numarasından önce #31# tuşlayarak bunu yapmak mümkündür. Örneğin, #31#05********* şeklinde arama yapabilirsiniz.

Yukarıdaki kodu kullanarak arama yaptığınızda numaraya ulaşamazsanız, önce *67 kodunu çevirdikten sonra aramak istediğiniz numarayı tuşlayarak gizli arama özelliğini aktif hale getirebilir ve sizi engelleyen numarayı nasıl arayabileceğinizi görebilirsiniz. Her iki yöntemin de kullanımı kolaydır ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

Engellenen Numaranın Engelini Kaldırma

Giden telefon numaranızı gizleyerek alıcıyı aramak için yukarıda açıklanan yöntemleri kullanabilirsiniz. Diğer numara aramaları engelliyorsa, gizli numarayı yine de arayabilirsiniz. Turkcell Özel Numara açma kapama, gizli numara engellemeNe yazık kiyukarıda bahsedilen yöntemler işe yaramayacaktır. Bazı kişiler sizin kim olduğunuzu da öğrenebilir. Özel (Gizli) Numaradan Arayan (Tüm Operatörler). Aramanızı cevapsız bırakın.

Gizli bir telefon numarasından arayan kişi de telefonu kapatırsa, diğer yöntemleri denemeniz gerekecektir. Şimdi engellenen numarayı farklı bir şekilde nasıl arayacağımızı görelim.

Beni tüm sosyal medyadan engelleyen biriyle nasıl iletişime geçerim?

Ayrıca bir Whatsapp grubu oluşturabilir ve engellenen numarayı bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Whatsapp’ın son güncellemeleri uygulamaya bazı yeni özellikler getirdi. Eğer bir telefon numarası rehberinizde kayıtlı değilse, yine de oluşturduğunuz bir gruba ekleyebilirsiniz. Arkadaşınızın sizi ve sizi engelleyen kişiyi bir gruba davet etmesine izin verebilirsiniz. Arkadaşınız gruptan ayrıldıktan sonra, bu kişiyi aramak veya mesaj atmak için grup aramalarını kullanabilirsiniz.

Bu konuda yardımcı olması için kullanabileceğiniz bir yöntem de Sanal Numara Alımı Ücretsizdir . Birçok kişi engellenen numaraya nasıl ulaşacağını öğrenmek için bu yöntemi kullanır. Sanal bir telefon numarası edinmek için ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon. Çoğu sanal telefon numarası uygulaması, üç günlük bir deneme süresi boyunca arama yapmanıza izin verir.

Engellenen numaraya nasıl kısa mesaj gönderebilirim?

ABD’de, internette bulunan birkaç uygulamayı kullanarak sahte bir telefon numarası alabilirsiniz. İlk kayıt olduğunuzda istenen bölüme 3 haneli kod olarak 205 girin. Daha sonra uygulamanızı Whatsapp ile senkronize edebilir ve engellenen numarayı nasıl arayacağınızı öğrenmek için uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Numaranızı engelleyen biriyle sosyal medya üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Tabii ki, bu sadece kişi bir sosyal ağ hesabı kullanıyorsa mümkündür. Sizi engelleyen kişiye Facebook veya Instagram gibi sosyal medya uygulamalarından herhangi biri üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Secretle.com Instagram Gizli Hesabına bakın

Engellenmiş bir numarayı arayabilir miyim?

Bir konferans görüşmesi ayarlamak için arkadaşınızın hem engellenen numarayı hem de sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Arkadaşınızın konferans görüşmesinden ayrılmasını sağlayabilir ve ardından ikiniz de devam edebilirsiniz.

Whatsapp’ta bizi engelleyen kişiye yazabilir miyiz?

Engellediğiniz kişiden mesaj alamazsınız.

Gizli bir telefon numarasını nasıl arayabilirim?

Aramak istediğiniz numaranın başına #31# yazın.

WhatsApp’ta Profil Gizleme var mı?

Bu makaleyi değerlendirmek ister misiniz?

İlgili Mesajlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *