Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2023

Mobil sektördeki fiyat artışları genel seviyeye de yansıdı. Yeni bir hat almak isteyen kişiler operatörlerin uyguladığı ücretleri öğrenmek istiyor. Türk Telekom da diğer operatörler gibi abonelerine hem faturalı hem de faturasız hat seçenekleri sunuyor. Eğer faturalı hat istiyorsanız ya da başka bir operatörden geçiş yapmak istiyorsanız Türk Telekom mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Formu doğru ve eksiksiz doldurduktan sonra kimlik fotokopiniz ile birlikte hattınız satın alınabilir.

Türk Telekom faturasız hat sahibi olmak istiyorsanız Türk Telekom mağazasına gitmenize gerek yok. Online başvuru yapılabiliyor. Sadece birkaç kolay adım gereklidir. Türk Telekom hat fiyatlarıhakkında daha fazla bilgi edinmek istersenizYazımızıokumaya devam edebilirsiniz.

Sanal Numara Ücretsiz

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları 2023

Sizlere Türk Telekom faturalı ve faturasız hat fiyatları hakkında güncel bilgiler vermek istiyorum. Türk Telekom faturasız hat fiyatları 190 TL Türk Telekom faturasız hat fiyatları.

  • Bimcell Fiyatı: 9 GB İnternet ve 500 SMS için 105 tl.
  • Bursasporcell fiyatı: 110 TL
  • Fenercell; 110 TL,
  • Galatasaray mobil fiyatı; 120 TL,
  • Kafkafcell 120 TL fiyatı
  • Samsuncell Fiyat: 125 TL
  • Trabzoncell; 130 TL,
  • Uğurcell; 120 TL,
  • Wirophone fiyatı; 125 TL,
  • Pttcell – 115 TL

Türk Telekom Hat Fiyatları Faturasız 2023

Aşağıda bizimle iletişime geçmenin en popüler yollarının bir listesi bulunmaktadır Türk Telekom, kullanıcılarına faturalı hatları ücretsiz olarak sağlar, faturasız hat satın almak isteyen abonelerden 190TL’den başlayan ücretler alır. Yeni Zelandalılar satın alırken yeni araba satın alabiliyorlar. Türk Telekom bayilerinden faturasız hat alırken bayiler yeni hatlara yüksek kar koyduğu için bazen fiyat 200 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

Yeni bir Türk Telekom hattının fiyatı 390 TL olmasına rağmen bazı Türk Telekom mağazalarının yüksek fiyatlar talep etmesi çoğu zaman can sıkıcı olabiliyor.

Eğer sizden yüksek fiyat talep ederlerse yapabileceğiniz en iyi yollardan biri BİM mağazalarından standart olarak 105 TL’ye satılan BİMCELL faturasız hat alıp 1 ay sonra Türk Telekom hattına taşımaktır. BİMcell altyapı olarak Türk Telekom altyapısını kullandığı için hem ucuz bir hat almış olursunuz hem de Bimcell size yeni hat aldığınız için ilk ay 4 GB ücretsiz internet verir.

Türk Telekom Faturasız Hat Ücreti 2023

Türk Telekom faturasız yeni hat fiyatları ve ücretleri bayilerde 300-400 TL arasında değişmektedir 2023. Bayiler ön ödemeli hatlar için farklı ücretler talep etmektedir.

Türk Telekom Faturasız Paketler

Ayrıca TürkTelekom Faturasız Paketler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz, Türk Telekom paketleri farklı kampanya ve paketlerde mevcuttur. Türk Telekom paketleri şunlardır;

Üçlü pak etler; Üç paket bir arada: internet, SMS ve konuşma. Bu paketlerden birini seçerek daha uygun aylık fiyatlara sahip olabilirsiniz.

İnternet paketleri; İnterneti sık kullanıyorsanız paketlerin içeriğini inceleyerek size en uygun kampanyayı bulabilirsiniz.

Bal kutuları; Türk Telekom tarafından sunulan en avantajlı paketlerden biridir. İnternet paketleri kullanıcının ihtiyacına göre 4-8-12-16-20GB olarak sunulmaktadır. Paketlerin içeriğinde 1000 dakika, 1000 SMS ve internet bulunmaktadır.

İkili paketler: İnternet, Konuşma veya SMS, en çok istediğinizi seçin.

Mesajlaşma paketleri Sınırsız iletişim kurmak isteyenlere özel paketlerden biridir.

Taraftar Paketleri Tuttuğu takımı desteklemek isteyenler için bu paketler mevcuttur.

Konuşma paketleri Konuşma paketleri interneti ya da SMS’i çok sık kullanmayanlar için idealdir.

Çoklu pak etler Pakete silme-temizleme garantisi de dahildir. Çok çeşitli internet ve konuşma seçenekleri kullanıcıya sunuluyor.

Selfy; ihtiyaçlarınıza uygun özel bir paket seçin. Bu paketlerde herhangi bir sınırlama yoktur.

Bu yazımızda Türk Telekom yeni hat fiyatları ve Türk Telekom hat 2023 ne kadar sorularına cevap vermeye çalıştık. Yorumlar kısmında aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat Ücreti Ne Kadar?

Faturasız hat ücretleri 3500-400 Tl arasında değişmektedir.

Türk Telekom Üçlü Paket Nedir?

Üçlü Paket SMS, internet ve dakika içerir.

Türk Telekom Selfy Paketinden Kimler Yararlanamaz?

Yazıyı değerlendirebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *