Türk Telekom Numara Taşınabilirliği Kampanyaları 2023

Yeni bir telefon hattı almanın maliyetli olduğu bu zamanlarda insanlar numara taşıma kampanyalarına ilgi gösteriyor. Numara taşıma kampanyaları, başka bir operatöre geçmek isteyen kişiler arasında popülerdir. Ülkemizin en popüler GSM operatörlerinden ve en çok müşteriye sahip GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom; düzenlediği kampanyalarla hem numarasını taşıyanlara, hem yeni hat alarak Türk Telekom’lu olanlara, hem de mevcut müşterilerine birbirinden güzel hediyeler dağıtıyor.

Türk Telekom müşterileri, başka bir GSM operatöründen Türk Telekom’a numaralarını çok uygun fiyatlarla kolayca taşıyabiliyor.

Dilerseniz faturasız hattınızı faturalı tarifeye de çevirebilirsiniz.

Bu yazımızda Türk Telekom’a yeni gelen ve numara taşıma ya da yeni hat tesisi yöntemlerinden birini seçerek Türk Telekom abonesi olmaya karar veren müşteriler için numara taşıma kampanyaları hakkında merak edilenlere açıklık getirmeye çalışacağız.

Turkcell Faturalı Hat Taşıma Kampanyaları

Türk Telekom’a Geçiş Kampanyaları

Numara taşıma yoluyla Türk Telekom’a geçmeyi düşünenler, ihtiyaç ve beklentilerine göre farklı tarifelerden birine abone olabilir ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirler.

Faturalı tarifeleri, fiyatlarını ve içeriklerini aşağıdaki gibi özetleyebilirsiniz.

Türk Telekom Yepyeni 3 Tarife

Bu tarife 3GB İnternet, Her Yöne 1000 Dakika ve Her Yöne 250 SMS içerir. Online olarak 24 ay taahhüt ile kullanılabilir. Türk Telekom’un resmi web sitesinde, sadece ilk 3 ay için 29 TL ödemeniz gerekiyor.

Tarifeye 9 ay boyunca ayda 33 TL ya da 12 ay boyunca ayda 41 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Tarifenize ek olarak her fatura döneminde Sil Süpür’den 5GB ücretsiz internet kazanacaksınız.

Sınırsız internete erişmek için e-dergi uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Bu online tarifeye taahhütsüz abone olmak isterseniz ilk üç ay için 49,98 TL, sonraki aylar için 53,98 TL ödemeniz gerekecektir.

Türk Telekom Yepyeni 6 Tarifesi

Bu tarifeye 6GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS dahildir. Online başvuru yaptığınız takdirde ilk üç ay boyunca ayda sadece 32 TL ödeyeceksiniz.

Takip eden 9 ay boyunca online başvuru yapmayı taahhüt ederseniz, ücret 37 TL ve sonraki 12 ay için 45 TL’dir.

Bu tarifeye abone olduğunuzda Sil Süpür’den her ay 5GB ücretsiz internet kazanacaksınız. Ayrıca, emagazinler için sınırsız internet alırsınız.

Online uygulamalar ilk üç ay ücretsizdir. Daha sonra 53,07 TL ve takip eden her ay için 58,07 TL olarak ücretlendirilirsiniz.

Türk Telekom Yepyeni 10 Tarifesi

Türk Telekom’a geçiş kampanyalarından biri olan Yepyeni 10 Tarifesi’ne online platform üzerinden taahhüt vererek abone olduğunuzda ilk 3 ay 38 TL, sonraki 9 ay 44 TL ve sonraki 12 ay 52 TL ödersiniz.

Taahhütsüz online başvurularda ise ilk üç ay 59,22 TL, sonraki aylarda 65,22 TL ödeme yapılması gerekiyor.

Bu tarifeye aylık 10GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS dahildir.

Bu tarife kapsamında ayrıca her ay Sil Süpür’den 5GB internet kazanırsınız.

EDergi aboneliğiniz için sınırsız internet kullanımının keyfini çıkarın.

Türk Telekom Yeni Prime 15 Tarifesi

15GB internet, her yöne 1000 dakika ve 250 SMS içeren Yeni Prime 15 Tarifesi’ne abone olmak isterseniz, ilk üç ay için 47TL, dokuz ay için 55TL ve 12 ay için 63TL ödemeniz gerekecektir.

Online başvuru yaptığınız ilk 3 ay için 77TL ve sonraki her ay için 85TL ödersiniz.

Yeni Prime 15 tarifesine üye olduğunuzda Sil Süpür’den her ay 5GB ücretsiz internet ve e-dergilerde kullanabileceğiniz sınırsız internet kazanıyorsunuz.

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Yeni Prime 20 Tarifesi

Numarasını Türk Telekom’a taşıyan yeni müşterilere özel bir kampanya olan Yeni Prime 20 Tarifesi, 20GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS’ten oluşuyor.

Bu tarifeye abone olarak numaranızı Türk Telekom’a taşıdığınızda Twitter, Facebook, Instagram ve Youtube platformlarında geçerli 5GB internet hediye edilecektir.

EMagazine uygulamasında sınırsız internetin keyfini çıkarın.

İlk üç ay boyunca ayda 55 TL ödeyeceksiniz. Ardından, takip eden dokuz ayın her biri için 65 TL ödeyeceksiniz. Son olarak, son 12 ay için 73 TL ödenmesi gerekmektedir.

Online taahhüt gerektirmeyen başvurular için aylık 95 TL ödersiniz.

Türk Telekom Prime 15 Tarifesi

Türk Telekom müşterileriyle sınırsız görüşme ve Whatsapp’ta sınırsız mesajlaşma içeren Prime 15 tarifesi, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 sms ve 15GB internet içeriyor.

Bu tarifeye abonelik ilk yıl için aylık 49 TL, ikinci yıl için ise 57 Tl.

Tarifeye abone olmayı tercih eden ancak sözleşme imzalamayanlar için aylık ücret 79 TL’dir.

Türk Telekom Prime 20 Tarifesi

Bu tarifenin aboneleri her yöne 1000 dakika, 250 SMS ve 20GB internet alacaklardır. Ayrıca Facebook, Twitter Instagram ve Youtube’da kullanabilecekleri 5GB ücretsiz internet kazanıyorlar.

Türk Telekom aboneleriyle sınırsız görüşme ve sınırsız Whatsapp mesajlaşmasını içeren bu tarifeye abone olduğunuzda ilk 12 ay için 59 TL, sonraki 12 ay için 67 TL ödemeniz gerekiyor.

Taahhütsüz üyeliklerin ücreti ise aylık 89 TL.

Türk Telekom Prime 30 Tarifesi

Bu tarife 30GB cepten internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 sms içermektedir. Aboneler her ay 10GB ücretsiz internet kazanırlar.

10GB ücretsiz interneti Facebook Instagram Twitter ve Youtube gibi sosyal medya sitelerine erişim için kullanabilirsiniz.

Whatsapp’ta sınırsız mesajlaşma ve diğer Türk Telekom aboneleri ile sınırsız konuşma imkânı sağlayan bu tarifeye taahhütlü fiyatlarla ilk 12 ay 79 TL, sonraki 12 ay 87 TL ödeyerek abone olabilirsiniz.

Taahhütsüz abonelikler için aylık 109 TL ücretlendirilirsiniz.

Türk Telekom Prime 40 Tarifesi

Bir diğer Türk Telekom numara taşıma kampanyası olan bu kampanyaya göre 40GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 sms içeren Prime 40 tarifesine abone olduğunuzda Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube platformlarında geçerli sınırsız internet kazanıyorsunuz.

Abonelik taahhüdünüz yoksa aylık 139 TL ödersiniz.

Türk Telekom Faturasız Paketler ve Tarifeler

Türk Telekom Faturasız’a Geçiş Kampanyaları

Faturalı hat kullanıp hattını Türk Telekom faturalı hatlardan birine taşımak isteyenlerin yanı sıra Türk Telekom veya farklı bir GSM operatörüne abone olup faturasız hattını Türk Telekom faturalı hatta taşımayı düşünenler de yukarıda belirtilen kampanyalardan yararlanabiliyor.

Numarasını Türk Telekom faturalı hat yerine faturasız hatta taşımak isteyenleri de çoklu tarifeler bekliyor.

BOL Paketleri (Genişbant On Line), Üçlü Paketler (Üçlü + İkili Paketler), Selfie Paketleri (Selfie Paketleri), İnternet Paketleri (İnternet Paketleri), Konuşma Paketleri (“Konuşma Paketleri”), Taraftar Paketleri (“Taraftar Paketleri”), Faturasız Wi-Fi Paketleri (“Faturasız Mobil WiFi Paketleri”) gibi geniş bir yelpazede sunulan paketlerden müşteri kendi ihtiyaçlarına ve bütçesine en uygun paketi seçebiliyor.

Ön ödemeli tarife ve paketler hakkında detaylı bilgi için https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/tarifeler-faturasiz.aspx linkine tıklayınız.

Türk Telekom Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Numaranızı Türk Telekom’a taşımak istediğinizde size en yakın Türk Telekom mağazasına veya bayisine gidebilirsiniz. Numara taşıma talebinde bulunurken yanınızda T.C. kimlik kartınızı veya nüfus cüzdanınızı getirmeniz gerekmektedir.

Online başvuruların sunduğu ayrıcalık ve indirimlerden yararlanmak için başvurunuzu Türk Telekom Online İşlemler üzerinden yapabilirsiniz.

Ayrıca www.turktelekom.com.tr adresini ziyaret edin Online başvurumuzu kullanın.

Online başvurular https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/sayfalar/mobil-online-basvuru.aspx linki üzerinden yapılabilmektedir.

Ayrıca Türk Telekom numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş kampanyaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 444 1 444 Çağrı Merkezi’ni arayabilir, merak ettiğiniz her konuda müşteri temsilcisine danışabilirsiniz.

Türk Telekom Numara Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Numarasını Türk Telekom’a taşıyan kişiler, başvurularının ardından en fazla 4 gün içerisinde yeni hatlarını kullanmaya başlayabilirler.

Numara taşıma işlemi en fazla 4 gün sürmektedir.

Numara taşıma talebinin reddedilmesi durumunda başvuru sahipleri SMS ile bilgilendirilir.

Numara taşıma talebi onaylanan kişiye, hattının kullanıma açıldığını bildiren bir SMS gönderilir.

SMS’te müşterinin tarifesi hakkında bilgi yer alır.

Müşteriler SMS’i aldıktan sonra dakika, hediye ve internet haklarını kullanabilirler.

Bu yazımızda Türk Telekom numara taşıma kampanyaları hakkında merak edilen soruları yanıtlamaya çalıştık.

Siz de yakın zamanda numaranızı Türk Telekom’a taşıdıysanız ya da yakın zamanda taşımayı planlıyorsanız konuyla ilgili tüm soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi siz değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom numaramı nasıl taşıyabilirim?

Numaranızı taşımak için size en yakın Türk Telekom Bayisine giderek taşıma talebinde bulunabilirsiniz.

Türk Telekom numaramı taşıdıktan kaç gün sonra hattımı kullanabilirim?

Taşıma işlemi 4 gün gibi kısa bir sürede tamamlanabilmektedir.

Yeni hat fiyatları ne kadar?

Yazıyı değerlendirebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *