Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları 2023

Turkcell bedava dakikalar: Turkcell her yıl kampanyalarını ve paketlerini değiştirerek müşteri kitlesini artırıyor. Turkcell’in bedava internet paketleri, bedava sms ve bedava dakika kampanyaları gündemde. Bu yazımda Turkcell dakikaları nasıl ücretsiz kazanabileceğinizi ve Turkcell dakika kazanmanın farklı yollarını detaylı olarak anlatacağım. Bu yazı size Turkcell’in nasıl dakika kazandırdığı ve bedava Turkcell dakika kazandıran paketler hakkında görüşlerinizi belirtme fırsatı verecek.

Faturalı ya da faturasız hat sahipleri için en fazla hediye dakika sunan operatör olan Turkcell, size sevdiklerinizle her yöne konuşma şansı veriyor. Bedava dakika kazanmak tüm aboneler için geçerli.

En güncel Turkcell Bedava DakikaListesi 2023Halenkullandığınız uygulama veya paketleri gözden geçirin, bedava dakika kazanın.

Turkcell müşterilerine bedava dakikalar sunuyor.

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Hesabım uygulaması ile hem tüm online işlemlerinizi yapabilir hem de Turkcell2’den hediye dakikalar kazanabilirsiniz. Turkcell hesabım çok sayıda hediye dakika dağıtır. Her hafta sallayarak ve kazanarak bedava konuşma hakkı kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu, Turkcell Hesabım Uygulaması’nda da yer alıyor. Turkcell Hediye Havuzu’ndaki görevleri veya size verilen kampanyayı tamamlayarak anında bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakikalar: Nedir bunlar?

Turkcell Bedava Konuşma Paketi

En çok bedava dakika paketi veren abone olan Turkcell, her yerde bedava dakikalar sunarak iletişimde kalmanızı sağlıyor. SURPRIZ yazıp 2222’ye mesaj göndererek bedava dakika paketi almak istediğinizde, telefonunuzdan “SURPRIZ” yazarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Dakikalarınız sürpriz bir hediye ile birlikte hemen hattınıza yüklenecektir. FIRSAT yazıp 2222’ye SMS gönderen herkes Turkcell konuşma paketi kazanıyor.

  • 2222’ye mesaj gönderip GEL DK yazan herkes hediye dakika kazanacak
  • Turkcell Hediye Havuzu her yöne bedava dakikalar kazanmanızı sağlar.
  • BİP Uygulaması ücretsiz dakikalar kazanmanıza yardımcı olabilir.
  • Turkcell Salla Kasan her hafta bedava dakikalar sunuyor.

Turkcell BİP Günlük 100 Dakika Hediye

Turkcell, BİP uygulamasını kullananlara aktif konuşma paketleri sunuyor. Ayrıca 1 TL ücret ödeyerek her yöne 100 dakika kazanmak da mümkün. 1 TL ücret karşılığında BİP uygulaması üzerinden her yönü arayabilirsiniz. Katılmak için “KAMPANYAYA KATIL” yazmanız yeterli. BiP 100 DK 2200 SMS Gönderin.

Turkcell Aboneleri Hafta Sonu Bedava Konuşma Paketi Kazanıyor

Faturasız hat sahibi Turkcell’liler herhangi bir Turkcell abonesi ile ücretsiz konuşabiliyor. Hattına 35 TL üzeri yükleme yapan faturasız hat sahipleri 30 gün ücretsiz konuşma paketi kazanıyor.

Hattınıza 35 TL yüklediğiniz takdirde hafta sonu konuşma paketini ücretsiz alırsınız.

Turkcell Minimum TL:

Turkcell Hediye Havuzu Bedava dakikalar

Dijital Operatör Uygulaması içerisindeki güncel kampanyaları takip ederek bedava Turkcell dakikası kazanabilirsiniz. Turkcell bedava dakika kampanyaları ve diğer kampanyalar hediye havuzunda görülebilir.

Turkcell Her yöne bedava dakika kazanma paketi

BİP’i telefonunuza yüklemek, ücretsiz Turkcell dakikaları kazanmanın ilk adımıdır. BİP, hediye dakikalar kazanırken ücretsiz konuşmanızı sağlayan çeşitli konuşma ve dakika paketleri sunar. İlk yükleme ile hediye dakikalar kazanabilirsiniz. Ücretsiz Konuşma Paketleri BİP size haftada 500 dakikaya kadar ücretsiz konuşma paketleri sunar.

Her yöne bedava konuşma paketleri almak istiyorsanız BİP Messenger uygulamasını hemen cep telefonunuza yükleyin. BİP Uygulamasına giriş yaparak keşif bölümünden konuşma paketleri kazanabilirsiniz. Ayrıca yarışmalara katılarak ödüller kazanabilirsiniz.

Turkcell her hafta bedava dakikalar sunuyor.

Turkcell Salla Kasan size her hafta bedava dakika kazanma şansı sunuyor.

Turkcell BİP’ten her yöne bedava dakika kazanmak için ne yapmalısınız?

Turkcell BİP’ten her yöne bedava dakika kazanmak için 2200’a 100 DK BiP gönderin.

Turkcell Superonline aboneliğimi iptal ettiğimde ücretlendirilir miyim?

Evet, belirtilen tutarı ödemeniz gerekmektedir.

Bu makaleyi değerlendirmek ister misiniz?

İlgili Mesajlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *