Turkcell Özgür İnternet (Güncel Kampanyalar) Haziran 2023

Turkcell kaliteli hizmeti ile öne çıkıyor. Turkcell, bedava web kampanyaları sunan operatörler arasında yer alıyor. Her yeni kampanyası aboneleri tarafından büyük beğeni toplayan Turkcell, 2023 yılında da internete ücretsiz girmenizi sağlayacak cazip kampanyalarıyla gündemde kalmaya devam ediyor.

İnternette çok vakit geçirmeyi sevenlerin yoğun talep gösterdiği Turkcell bedava web paketleri, 5GB bedava web’i bile kapsıyor.

Bu yazımızda Turkcell’in en çok kazandıran kampanyaları hakkında kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

Turkcell Bedava Web Kazan 2023

2023’teki mevcut kampanyaları sizlerle paylaşmam gerekiyor. Bedava web kazanma yöntemleri nelerdir, turkcell bedava web Bip kampanyaları detayları;

Turkcell Tam Yardım Paketi

Turkcell, korona virüs nedeniyle işsiz kalanlar için Tam Yardım Kampanyası düzenledi. 4 hafta boyunca geçerli, 6 ay boyunca 9 TL’ye 7 GB web, 1000 dakika ve tüm talimatlara 250 SMS içeren Tam Yardım Paketi’ne sahip olmak için Dijital Operatör üzerinden taleplerini iletmeleri gerekiyor.

Şirketinizi kurtaran ve kazancını kaybeden birçok kişiden biriyseniz, 9 TL karşılığında 7 GB web, 1000 dakika ve 250 SMS alabilirsiniz. Faturalı ve faturasız tüm abonelere açık olan bu kampanyadan yararlanmak için Dijital Operatör’deki yardım menüsünden Talep Gönder sınıfında yer alan Tam Yardım Pazarlama Kampanyasına Başvur ile kampanyaya başvurabilirsiniz.

Turkcell Tam Yardım Pazarlama kampanyasından öğrenmek için;

Eksik gün nedeni: Mart 2023 veya Nisan 2023’te eksik gün nedeni kodu 18, 21, 27, 28 veya 29 olarak girilen müşteriler
İşten ayrılma nedeni: Mart 2020’den sonraki bir tarihte işten ayrılma nedeni olarak 5, 15 veya 17 kodlarından birini girmiş olan müşteriler. Yalnızca belge sahibinin yetkili sahibi, yolun yetkili sahibi olan potansiyel müşteriler pazarlama kampanyasına katılabilir.

Katılım, zorunlu durumları karşılayan tüm potansiyel müşterilere açıktır. Tam Yardım Paketi yazıp 2200’a SMS göndererek de bu paketi satın almak mümkündür.

Turkcell Tam Yardım Paketi (9 TL’ye 7 GB, 1000 DK, 250 SMS)

Turkcell Yeni Hat Tanıtım Ödülü

Turkcell, yeni izler kullanarak tanıtım yapabilmek için yepyeni bir hat satın alan abonelerine 5GB ücretsiz web sağlıyor.

Ayrıca, bu pazarlama kampanyasından kolayca yararlanma olanağına sahipsiniz.

Yeni hat ödülünüzü anında kullanmak istiyorsanız, hattınız etkinleştirildikten sonra, duyarlı makinenizin mesajlaşma bölümüne gidip HAT HEDIYESI 5GB yazıp 2020’ye bir mesaj göndermeniz en iyisidir.

Bu şekilde, sonraki tüm 25 TL ve üzeri yüklemeleriniz için 3 ay boyunca 5GB ücretsiz web meşru kazanabileceksiniz.

Yeni hat alan ya da hattını Turkcell’e taşıyan tüm abonelerin yararlanabileceği HOSGELDİN 5GB kampanyasına katılmak için HOSGELDİN5GB yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndermeniz yeterli. Talebiniz alındıktan sonra Hoş Geldin 5 GB ücretsiz web ile birlikte 500 dakika, 100 SMS ve Bip’te geçerli 1 GB yüklenebilir. Hattınız aktiflendikten sonra 1 ay içerisinde bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Bedava Web Pazarlama Kampanyası

Turkcell olasılık reklam tıklama pazarlama kampanyası ile web sitelerinde veya sosyal medyada gördüğünüz Tukcell olasılık reklamlarına tıklayarak ücretsiz 1 GB ve birkaç GB web kazanabilirsiniz.

Turkcell olasılık reklamlarına tıkladığınızda karşınıza çıkan 6 emocan’dan birine tıklayarak ücretsiz web kazanabilirsiniz. Şansa reklamlarına her hafta 1 kez tıklayarak ödül web kazanabilirsiniz. Reklamları görmek ve ücretsiz web kazanmak için sitemizde gördüğünüz Turkcell olasılık tıklama reklamlarını gördüğünüzde, reklama tıklayabilir ve ödülünüzü anında alabilirsiniz.

Turkcell tıkla kazan reklamları 12 ayın sonuna kadar devam edecek bir pazarlama kampanyasıdır. Her hafta tüm Turkcell faturalı ve kullandıkça öde abonelerine açıktır. Kazanmak için tıkla hakkında detaylı bilgi için Turkcell Şansa Tıkla Reklam Pazarlama kampanyası yazımızı değerlendirebileceksiniz.

Turkcell Biz Çalışanları Ücretsiz Web Oluşturuyor

Turkcell bedava web kazanmak için dahil olacağınız bu pazarlama kampanyasında, en az 2, en fazla 5 kişilik bir ekip oluşturduğunuzda, ekipler arası ücretsiz görüşme ve her ay 1 GB bedava web kazanabileceksiniz. Aile üyeleriniz, aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte ekibinizi kurduktan sonra, her biri ücretsiz web kazanabilecek ve ücretsiz olarak görüşebileceksiniz.

Turkcell biz ekip oluşturma sürecinde, Difital Operatör programına giriş yapabilecek ve aile üyelerinizi ekip içinde düzenleyebilecek veya kucaklayabileceksiniz. Bunun yanı sıra, ekip arasında web paylaşımı yapabilecek ve ekibe dahil olan 25 yaş altı gençlere her ay 2 GB ücretsiz web verilebilecek. Turkcell biz hakkında detaylı bilgi için Turkcell Biz Nedir? Biz Personel Nasıl Personel Oluşturulur yazımızı değerlendirebileceksiniz.

Turkcell Yüklediğiniz Kadar Kazanın Ücretsiz Web

Turkcell yükledikçe kazan pazarlama kampanyası kapsamında, kullandıkça öde hat sahipleri www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Utility veya Paycell utility üzerinden hatlarına yükledikleri kadar TL kazanıyor.

Son 12 aya kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullandıkça öde hat sahiplerinin banka kartlarıyla anında TL yüklemeleri yeterli. Yüklediğiniz kadar ödül TL’yi web paketi olarak kullanmak mümkün.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Pazarlama Kampanyası yazımızı değerlendirebileceksiniz.

Turkcell Dijital 2 GB Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası

Turkcell Dijital 2 GB Bedava Kampanyası ile Turkcell Dijital Operatör Uygulaması, Hesabım uygulamasına giriş yaparak banka kartı veya banka kartı ile herhangi bir paket satın alan tüm kullandıkça öde hat sahiplerine 2 GB bedava web sağlıyor.

Turkcell bedava web’e sahip olmak için Hesabım uygulamasına giriş yaparak paketlerden birini satın almanız yeterlidir. 2 GB bedava web’i 1 ay boyunca kullanmanız gerekmektedir. Paket satın alımından sonra, ödül 2 GB web mekanik olarak hattınıza yüklenebilir.

Pazarlama kampanyası hakkında detaylı bilgi için Dijital 2 GB Ödüllü Web Pazarlama kampanyası yazımızdan öğrenebileceksiniz.

Turkcell Bizce Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası

Turkcell bizce, kızlar için hazır fonksiyonlar arasındadır. Kızların aradığı tüm konuları bulabileceğiniz bizce programını cep telefonunuza indirebilir ve bizce kuponları biriktirerek ücretsiz web kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce uygulamasını kullanarak ücretsiz web kazanmak için yapmanız gereken tek kural, cihaza günlük olarak giriş yapmaktır. Her gün giriş yaparak kazandığınız kuponlarla anında bedava internet kazanacaksınız.

  • 15 Kupon – Her gün 2 GB
  • 30 Kupon – 3 Gün için 3 GB
  • 45 Kupon – Günlük 5 GB
  • 60 Kupon – haftada 2 GB

Günde en az bir kupon kazanma hakkınız vardır. Uygulamayı cep telefonunuzdan silene kadar her ay kazanırsınız.

Bip Yıldızları Bip Kullan Bip Kazan Ücretsiz Web

Bir Bip yıldızı olabilir ve Bip kullana kazan pazarlama kampanyasından ücretsiz 1 ve birkaç GB web kazanabilirsiniz. Turkcell Bip yıldızı olmak için haftalık en çok mesaj gönderme hedefine ulaşmanız gerekebilir.

Bip programına giriş yaptıktan sonra BİP YILDIZLARI kanalını takip ederek yarışmaya başlayabilirsiniz. Hem aile üyelerinize mesaj gönderebilir hem de bir grup oluşturabilir ve alternatif mesajlar gönderebilirsiniz. Haftalık 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 hedeflerine ulaştığınızda, ödül ağı hattınıza özetlenebilir.

Bip yıldızı olmak ve kazanmak için hemen BİP yıldızları kanalını takip ederek ücretsiz web gelirlerine başlayabilirsiniz.

Turkcell 30 GB Bedava Web Pazarlama Kampanyası

Turkcell bedavaweb, 2023 yılının ilk kampanyalarından biri olan ilk ay kâr pazarlama kampanyası ile 30 gb bedava web sağlıyor. Turkcell faturalı hatlara özel bu kampanyada, 12 ay kalma sözünüze 30 gb hediye web hattınıza anında tanımlanabiliyor.

bu kampanyaya katılmak için 30 GB hediye internet kazanmak isteyen Turkcell abonelerinin FIRSATGB yazıp 2200‘a SMS göndermeleri yeterli. Detaylı bilgi için Turkcell 30 GB Ücretsiz Web yazımızı değerlendirebileceksiniz.

Turkcell Ödül Havuzu Ücretsiz 1 GB ve 5 GB Web

Turkcell ödül havuzu ile herkese anında 1 GB web sağlıyor Dijital Operatör programı üzerinden Ödül havuzuna giriş yaptığınızda hattınıza 1 GB ödül web tanımlanabiliyor, isterseniz bu ödülü aile bireylerinize gönderebiliyorsunuz ya da sizin kullanmanız gerekiyor.

Turkcell ödül havuzu ayrıca şok ürün ve kampanyalarla size haftalık 5 GB ücretsiz web sağlar. Birbirinden güzel kampanyalar sunan ödül havuzuna cep telefonunuzdan giriş yaparak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Muazzam 2 GB Bedava Web Pazarlama Kampanyası

Turkcell faturalı ya da kullandıkça öde paketlerini kullanan ancak herhangi bir taahhüt ya da kontratı olmayan Turkcell’liler, 12 ay boyunca her ay 2 GB ücretsiz internet kazanıyor.

Herhangi bir Turkcell kontratlı pakete geçtiğinizde, mekanik olarak her ay 2 GB ücretsiz internet kazanırsınız ve bunu istediğiniz gibi kullanmanız gerekir.

Herhangi bir kontratlı pakete dahil değilseniz, Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell mağazalarına giderek kontratlı paketlerden birine geçmeniz yeterlidir.

Turkcell Net 1 GB Aydan Aya Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası

Sadece bireysel faturalı hat müşterileri için geçerli olan bu kampanyada, 1 ay boyunca geçerli 1 GB internet kazanabileceksiniz.

Turkcell ödül web paketini kazanabilmek için, flu banka kartınız veya banka kartınızla birlikte turkcell.com.tr veya Dijital Operatör Hizmeti üzerinden Uçan 4GB, Uçan 6GB, Uçan 8GB, Uçan 4GB Plus, Uçan 6GB Plus, Uçan 8GB Plus veya Uçan 10 GB Plus paketlerinden birini satın almanız gerekebilir.

Bu iki strateji ile paket satın aldığınızda 1 ay boyunca 1 GB internet anında hattınıza yüklenir.

Turkcell Rahat Haydi Gel 1 GB Bedava Web

Sadece yeni TURKCELL abonelerinin yararlanabileceği kampanyada, son 3 ay içinde Turkcell Rahat Tarife’ye geçen ya da son 3 ay içinde yeni hat alarak paketini Rahat Tarife olarak seçenlere her ay 1 GB internet hediye ediliyor.

Rahat Tarife’ye geçenler bu kampanyadan 12 ay boyunca yararlanabilir ve her ay bu kampanyadan yararlanmak için her ay bir paket satın almanız gerekebilir.

Aksi durumda, paket satın alana kadar 1 GB internet hattınıza tanımlanmaz.

Turkcell 1 GB Web İsteyenler Pazarlama Kampanyası

BİP müşterilerine özel bu kampanyaya tüm faturalı ve faturasız hat müşterileri katılabilir.

Kampanya kapsamında verilen 1 GB interneti anında kullanmak için BİP Programı üzerinden Kim 1GB İster Yarışması’na katılmanız gerekmektedir.

BİP kullanmıyorsanız, Google Play Perakendeci veya Android Perakendeci aracılığıyla cihazı birkaç dakika içinde makinenize indirebilirsiniz.

  • Turkcell Ücretsiz Web Paycell Kart 50 TL Yükle Haftalık 1GB, Tam 3GB Kazan Pazarlama kampanyası:

Sadece Paycell kart müşterilerine özel olan pazarlama kampanyasından en iyi şekilde yararlanmak için Paycell kartınızla birlikte 50 TL yüklemeniz ve 3GB ücretsiz web’inizle birlikte internete doyasıya girmeniz gerekiyor.

Her 50 TL ve üzeri yüklemenizde bu kampanyadan bir kez daha yararlanmak mümkün!

paycell Kart ile Her 100 TL Harcamaya 500 MB Ücretsiz Web

Paycell kart müşterilerine özel bir diğer pazarlama kampanyası olan bu kampanya kapsamında, kartınızla yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcama için 500 MB internet Turkcell tarafından hattınıza tanımlanıyor.

Kartınızı size en yakın Turkcell bayisinden veya turkcell.com.tr’den temin edebilirsiniz.

Turkcell Her Yöne 100 MB Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası

Turkcell her gol için 100 MB, bu haftalık pazarlama kampanyasında belirlediğiniz grupların maçlarında attığınız her gol için 1oo MB web kazanabileceksiniz. Maç derecelendirilmese bile, bu pazarlama kampanyasında 100 MB kazanacaksınız, ekstra hedefler, ekstra ücretsiz web.

Her hedef için 100 MB’a ücretsiz olarak katılmak için, Goller Cepte yardımcı programını cep telefonunuza edinmeniz ve seçtiğiniz maçlara uymanız yeterlidir. Uygulamayı indirdikten sonra, sadece “Her Hedef 100 MB” köprüsüne tıklayın ve bir maç seçin. Unutmayın, ekstra hedefler, ekstra ücretsiz web.

faturalı ya da faturasız tüm Turkcell abonelerine açık olan “Her Yöne 100 MB” her Pazartesi yenileniyor. İnternetiniz bittiğinde ya da yetersiz kaldığında goller cepte ile Turkcell bedava internet kazanabileceksiniz.

Turkcell Goller Cepte 500 MB Bedava Web

GollerCepte taraftar yardımcı programını favori ekibinize özel olarak hazırlarken, hemen 500 MB ücretsiz web elde edersiniz.

GollerCepte’nin GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 olarak 4 büyük grubun takipçileri için özel işlevlerini iPhone AppStore ve GooglePlay Retailer’dan edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra, arkadaşınızı goller cepte programına davet ederseniz, her biriniz ve arkadaşınız 500 MB daha fazla web elde edeceksiniz.

Otomatik Maliyet Yönergeleri Ücretsiz 5GB Web

Bireysel ses hattı sahiplerine yönelik pazarlama kampanyası kapsamında, bilgisayarlı ücret talimatı vermeniz ve ücretinizin gerçekleşmesi durumunda 5 GB ücretsiz ödül web kazanabileceksiniz.

GNÇ Çatlat Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası

Turkcell’in sadece GNÇ’li gençlere yönelik pazarlama kampanyası, hem eğlenip hem de bedava web kazanabileceğiniz anlamına geliyor.

Bedava web kazanmak istiyorsanız, önce cep telefonunuza GNÇ programını kurmanız gerekiyor.

Daha sonra CRACK’e tıklamanız ve görünen iki yumurtayı kırmanız gerekir.

Program içinde ödül web’i kullanmanız gereken haftanın iki gününe karar vermeniz gerekecek. Bu iki günde ÇATLAT programına bir kez daha girmeniz ve yumurtaları kırmanız gerekir.

Böylece TURKCELL’in hattınıza tanımladığı web’i kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dergilik 1 GB Ücretsiz Web Paketi

Son 1 12 ay içinde Dergilik Uygulamasına erişmemiş veya bu uygulamayı ilk kez kullanacak olanlara fayda sağlayabilecek bu pazarlama kampanyası nedeniyle, 1 hafta boyunca 1 GB web meşru kullanmanız gerekir.

1 GB hücresel web ödülünüzü kazanmak için, Dergilik Uygulamasını anında duyarlı makinenize edinmeniz gerekir.

Uygulamaya girer girmez hattınıza yüklenen web’i 1 hafta içinde harcamanız gerekmektedir.

Turkcell Ücretsiz Web Nasıl Alınır?

Turkcell bedava web isteyenlerin merak ettiği birçok sorudan biri de Turkcell bedava web yapmanın yolu. Turkcell bedava web yapabilmek için Rahat Paket tarifesindeki müşterilerimiz fatura bedellerini Paycell ile ödedikçe 1 GB bedava web kazanırlar. “Rahat Paker” tarifesindeyseniz, faturanızı Paycell ile ödeyerek her ay 1 GB bedava internete sahip olabileceksiniz.

Turkcell Kazan Kazan pazarlama kampanyası ile web paketiniz bittiğinde ek paketler satın almak yerine Kazan Kazan yarışmasındaki soruları yanıtlayarak web kazanabilirsiniz. Bip programı üzerinden Kazan Kazan kanalına üye olarak her doğru cevap için 1 GB, her yanlış cevap için 500 MB kazanabilirsiniz. Her sorgu için 5 TL ücretlendirilebilirsiniz. Diğer paketleri satın almak yerine bu yarışmaya katılabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz Web Verme Amaçları 2023

Turkcell ücretsiz web veren fonksiyonlar 2023‘ün mevcut kaydını sizlerle paylaşmam gerekiyor. Cep telefonunuza Turkcell bedava web veren fonksiyonları indirerek bedava web kazanmanız mümkün.

Turkcell Yaani Ücretsiz Web

Turkcell yaani arama motoru müşterileri 30 günde 1 GB ücretsiz internet kazanıyor. Farklı bir deyişle, arama motoru programını cep telefonunuza indirip yükledikten sonra, sadece 1 ay boyunca değil, kullanımınızın bir aşamasında da 1 GB ücretsiz web hattınızda belirtilebilir.

Bir arama motoru olarak yaani’ye bakarak ve yanni arama motorunu kullanarak ücretsiz web kazanırsınız. Cihazı cep telefonunuzdan silmediğiniz sürece, her ay hattınıza 1 GB ücretsiz internet tanımlanır.

Pazarlama kampanyasına katılmak için, yaani programını cep telefonunuza yüklemeniz yeterlidir. Ödül web’inizi her ay yanni’yi bir arama motoru olarak kullanarak alabilirsiniz.

Turkcell fonksiyonlarını kullanarak ücretsiz web kazanmak için, ayrıntılı bilgi veren makalemizi değerlendirmek için köprüye tıklamanız yeterlidir. Turkcell Ücretsiz Web Verme Amaçları

Turkcell Salla Kazan Bedava Web 2023

Turkcell salla kazan ile bedava internet kazanmak için yapmanız gereken Dijital Yardımcı Program içerisindeki Salla Kazan alanına tıklamak ve bedava internet kazanmak. Her hafta salla kazan yaparak haftalık 10 GB’a varan bedava web ödülü kazanabilirsiniz. Salla Kazan hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell Shake 2023’ü Nasıl Kazanabilir? yazımızı değerlendirebileceksiniz.

turkcell bedava internet kazanma

Turkcell Free Web Faturalı ve Kullandıkça Öde 2023

Turkcell ücretsiz web faturalı veya faturasız hat sahiplerine yönelik başarılı kampanyalar günceldir ve belirli aralıklarla yenilenir. Bazı kampanyalar sadece kullandıkça öde hat sahipleri için olduğu gibi Turkcell ücretsiz web faturalı aboneleri için de geçerlidir.

Turkcell Televizyon Plus Paketleri Nelerdir? TV Plus Ücretleri

Turkcell Salla Kazan Ramazan Pazarlama Kampanyası

Turkcell, Ramazan ayına özel hazırladığı bu kampanya ile bedava internet sağlıyor. Salla kazan kampanyası kapsamında kazandığınız bedava web paketini aile üyelerinize hediye edebileceksiniz. İsterseniz kendiniz de kullanabilirsiniz.

Ramazan ayı boyunca, kazandığınız ücretsiz web’i bir arkadaşınız için salla kazan ödülü kapsamında arkadaşınıza gönderirseniz, daha fazla salla kazan hakkı kazanırsınız. Her hafta 2 kez salla kazanmak için dijital operatörü şimdi kullanmanız gerekiyor salla kazan ücretsiz web kazanabileceksiniz. Detaylı bilgi için Salla Kazan Paylaş Ücretsiz Web Pazarlama kampanyası yazımızı değerlendirebileceksiniz.

Turkcell Ücretsiz Web Win 2023

Turkcell bedava web kazanmak için size en güncel kampanyalar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Bunun yanı sıra, bip ile Turkcell bedava web kazanmak için bip programını indirerek mevcut yarışmalara katılarak ödül web kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Web Verme Amaçları

Turkcell Ücretsiz Web Nasıl Alınır

Bu yazımızda 2023 Turkcell ücretsiz web kampanyalarına katılım durumlarını kısaca sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Şu anda ya da daha önce katıldığınız kampanyaları geri bildirim kısmında bizimle paylaşarak, Turkcell abonesi takipçilerimize fikir ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kaç GB Veriyor?

Turkcell salla kazan pazarlama kampanyası ile 10 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Tanıtım Ödülü Nasıl Kazanılır?

HAT HEDIYESI 5GB yazıp 2020’ye gönderebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hangi Gün?

Yazımızı ücretlendirmeniz gerekiyor mu?

İlgili Mesajlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *