Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır? Dakika Kazanç 2023

Vodafone bedava dakikaları nasıl alabilirim? Vodafone 2023 Kazandıran Dakikalar hem faturalı hem de faturasız kullanıcılar için tarifelere sahiptir. Vodafone, ülkemizdeki en yüksek abone sayılarından birine sahiptir. Dünyanın önde gelen GSM operatörlerinden biri olan Vodafone, uzun yıllardır müşterilerine bedava dakika, internet paketleri ve sms teklifleri sunuyor.

Vodafone, 100 dakika, 500 dakika ve 1000 dakika bedava kampanyalarıyla tanınıyor. Hediyeler, Vodafone Yükle Kazan, Harca Kazan, FreeZone Bedava Dakika kampanyası ile müşterilerine cazip hediyeler sunuyor.

Vodafone’a ücretsiz mesaj göndererek kazandığınız dakikalarla artık acil bir durumda sevdiklerinizi arayabilirsiniz.

Başlıklı yazımızdaVodafone bedava dakika Bu hediyelerin faydalarından bahsedelim.

Neyi merak ediyorsunuzVodafone bedava dakika nasıl alınır Bu yazıyı okuyarak bitirmeniz önemli.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Ulaşın

Vodafone Ücretsiz Dakikalar 2019

Ücretsiz dakikalar sunan popüler Vodafone uygulamaları listemize göz atın.

Bu yazıda, Vodafone dakikalarını ücretsiz kazanmanın en iyi yollarından bazılarını paylaşacağım. Yazımızın bir sonraki bölümünde 2023 yılında size bedava dakika kazandırabilecek uygulamaları ele almaya devam edeceğiz.

Vodafone BedavaDakikalardan Bir Başkası EVET kampanyası Vodafone GSM Operatörü kullanıcılarına sunduğu bir başka konuşma paketi hizmetidir. 100 dakika kampanyası Vodafone GSM Operatörünün kullanıcılarına sunduğu bir diğer konuşma paketidir. Bu kampanyaya katılmak için kayıt olmanız gerekmektedir. “EVET” yazmanız yeterlidir. Cep telefonunuzdan SMS gönderebilirsiniz 3785‘e mesaj atarak mesaj gönderebilirsiniz. Hattınıza yüklenen 100 dakika sadece Vodafone aramaları için geçerli olacak, diğer operatörler için geçerli olmayacaktır.

Vodefone kullanıcıları hatlarına TL yükleyerek bu kampanyaya katılabilirler. “DAKIKA” yazıp tırnak içinde 4455’e SMS göndererek bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Bedava dakikalar

Vodafone’un Harca Kazan Kampanyası en popüler ve faydalı kampanyadır. Kullanıcıların herkesle güvenle konuşmasını sağlar.

Bedava veya hediye dakikaların yanı sıra sms paketi, internet paketi gibi başka ödüllere de hak kazanabilirsiniz.

Bu kampanyaya hemen katılmak için cep telefonunuzdaki SMS uygulamasını açın. BANANEVAR yazarak 4455’e kısa mesaj gönderin.

Onay mesajında kaç dakika bedava olduğu yazacaktır.

Vodafone Freezone Faturalı & Faturasız Tarifeler

Vodafone FreeZone Bedava Dakika Promosyonu

Bu kampanya 25 yaş altı FreeZone kullanıcıları için tasarlanmıştır. Genç FreeZone kullanıcılarına altı ay boyunca geçerli 250 dakika ücretsiz konuşma şansı veriyor.

Siz de bu kampanyaya kolayca katılabilirsiniz. Siz de bu kampanyaya hemen katılmak istiyorsanız; önce Vodafone Yanımda Uygulamasını akıllı cihazınıza indirin! Ardından uygulamada 6 ay boyunca geçerli 250 dakikalık paketi seçin.

Vodafone sizi otomatik olarak kampanyasına dahil edecek ve dakikalarınızı kullanmaya başlamanızı sağlayacak.

Vodafone hattınızı yükleyin, bedava dakikalar kazanın

Vodafone’un kullanıcılarına birçok hediye sunduğu bir diğer uygulama olan Yükle Kazan Kampanyası, size dilediğiniz kadar bedava dakika kazanma seçeneği sunuyor.

Yıllardır devam eden bu kampanyaya katılmak istiyorsanız; telefonunuzun mesaj bölümüne DAKİKA yazın ve bu mesajı 445’e mesaj olarak gönderin.

Kampanya hakkında size gönderilen bilgide, belirli bir tutarda TL ödediğinizde kaç dakika bedava kazanacağınız yazıyor.

  • Vodafone, yeni müşterilerine 500 DK’ya kadar ücretsiz konuşma süresi kazanma şansı sunuyor. Vodafone yeni müşterilerine 500 dakika sunuyor. KAZAN ile aynı şekilde yazılırÜcretsizmesaj gönderme 4455.
  • 542 Vodafone dakikası kazanmak ister misiniz? 542DK yazıp Ücretsiz 7000‘e degönderebilirsiniz.
  • “Evet” yazıp 3785‘e gönderinToplam 100DK kazanın.
  • Vodafone içinde hiçbir ücret ödemeden arama yapmanızı sağlayan Vodafone kampanyasından yararlanmak ister misiniz? Evet yaz 4004 ‘e gönder 100 Dakikayı hattınıza tanımlayın.
  • Yazarak:SURPRIZ Yazarak6666‘ya kısa mesaj göndererekVodafone ayrıca İnternet, SMS veya Dakika paketi hediye edecektir.

Telefondayken arayanın numarasını nasıl görüntüleyebilirim?

Vodafone Bedava 100 Dakika

Vodafone’un cazip kampanyasının bir parçası olan bu uygulama sadece Vodafone kullanıcılarıyla ücretsiz görüşme yapmanızı sağlıyor.

Yani Turkcell, Türk Telekom ve diğer operatörlerle bu kampanya dahilinde ücretsiz konuşamazsınız.

Telefonunuzdaki mesajlaşma uygulamasına girin ve EVET yazın. Bu mesajı ücretsiz olarak 3785’e gönderin.

Onay mesajını alır almaz Vodafone’luları aramaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 1.000 Dakika

EVET (veya istediğiniz başka bir kelime) yazıp 4000’e gönderin.

Onayı aldıktan sonra dakikalarınızı kullanmakta özgürsünüz.

Vodafone 500 Ücretsiz Dakika

Vodafone aboneleri 4455’e kısa mesaj göndererek 500 dakika hediye kazanabilirler. Telefonunuzdaki mesaj bölümüne girip KAZAN yazmanız yeterlidir.

Sanal Numaralar Ücretsiz

Vodafone Ücretsiz 542 dakika

Vodafone’lular için en iyi kampanyalardan biri olan Vodafone Bedava 542 Dakika, aileniz ve arkadaşlarınızla doya doya konuşmanızı sağlıyor.

542DK yazıp 7070’e kısa mesaj göndererek kampanyaya anında katılabilirsiniz. Onayı alır almaz dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz!

Bu yazıyı okuyarak Vodafone Bedava Dakikaları nasıl kazanabilirsiniz? Soru cevaplandı.

Yukarıdaki yöntemleri kullanarak ailenizi ve arkadaşlarınızı her an arayabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi

Vodafone dakika hilesi nasıl yapılır sorusu sıkça sorulan bir sorudur. Vodafone’u kandırmaya gerek yok. Kullanıcılara birçok farklı şekilde ücretsiz dakika sunuyor. Verdiğim yöntemler bedava dakika kazanmanızı sağlayacaktır.

Bu yazımda sizlere ücretsiz vodafone Dakika nasıl kazanılır ve alınır konusunda bilgi vermeye çalıştım. Sizler de nasıl bedava dakika kazandığınızı yorumlarda bizlere anlatabilirsiniz.

Vodafone 500 Bedava Dakika Kazanmak İçin Ne Yapmalısınız?

KAZAN yazıp 4455’e mesaj gönderin.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir?

Hattınızla ilgili işlemleri yapmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca size özel kampanyalara da buradan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Her Gün Kullanılır mı?

Her hafta kuponu 1 kez kullanarak sürprizler kazanmaya hak kazanabilirsiniz.

Bu yazıyı değerlendirmek ister misiniz?

İlgili Mesajlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *